Telenews

Kuvendi i Kosovës dhe ai i Shqipërisë sot nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca dhe homologia e tij e Shqipërisë Lindita Nikolla do të nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi midis dy parlamenteve.

Ky memorandum do të nënshkruhet në orën 12 në Kuvendin e Shqipërisë.

Të ngajshme

Kurti, Quint-it: S’ka zgjedhje të Serbisë në Kosovë pa marrëveshje ndërshtetërore

Donat Hashani

Kaq të arrestuar/ Përfundon aksioni i Policisë kundër grabitësve në ‘Dragodan’

Donat Hashani

Plaçkitja në Suharekë, Gazmend Hoxha viziton policët e lënduar

Donat Hashani