Telenews

MINISTRI MURATI THËRRET KONFERENCË PËR MEDIA

Konferenca do të mbahet në orën 14:30 në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.
“Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, mban konferencë për media”, thuhet në njoftim.
Tema e konferencës nuk është bërë e ditur.

Të ngajshme

Olta Gixhari zgjedh të largohet nga BBVIP, Luizi mundohet t’i ndryshojë mendjen: Rri moj burrneshë, nuk ke pse ikën

Donat Hashani

Kurti takoi përfaqësuesit e shoqatës së ish të burgosurve politikë të Kosovës

Donat Hashani

Rrezikohet furnizimi me energji elektrike, Sindikata e Punëtorëve të KEK-ut në grevë nga kjo datë

Donat Hashani