Telenews

Nis dueli Angli-Serbi

Ka nisur ndeshja mes Anglisë dhe Serbisë.

Ndryshe, njëri nga favoritët kryesor të Euro 2024, Anglia, do ta fillojë kampanjën në kuadër të Grupi C, kundër Serbisë.

Ndeshja është duke u zhvilluar në “Arena AufSchalke” të Gelsenkirchen.

Formacioni zyrtar: Angli-Serbi

source

Të ngajshme

Thirrjet nacionaliste të tij, UEFA bën të ditur se ka filluar hetimet ndaj futbollistit spanjoll

Donat Hashani

Vlera e Yamal në treg merr një rritje ‘astronomike’ pas përfundimit të Euro 2024

KushtrimGuraj

Milani bën goditjen e madhe, nënshkruan me lojtarin e fituesit të Euro 2024

Donat Hashani