Telenews

REZULTATET NGA MESNATA E FUNDIT NË NBA

Shumë ndeshje pati gjatë kësaj mesnate që e lamë pas në NBA.
Ndër më interesantet ishin, fitorja e Dallas Mavericks ndaj Brooklyn Nets 111-113.
Pastaj fitorja e San Antonio Spurs ndaj Oklahomas 122-120.
E fitore të ngushtë dhe të mundimshme arriti edhe Toronto Raptors që mposhti LA Clippersin 100-103.
Philadelphia Sixers triumfuan në udhëtim te Cleveland Cavliers ngushtë 114-118.
Në duelet e tjera u arritën këto rezultate:
Charlotte – Atlanta 116-106
Washington – Denver 109-127.
New York – Portland 128-98.
Houston – Phoenix 112-129.
Minnesota – Lakers 124-104.
Utah Jazz – Chicago 125-110.
Golden State – Boston 88-110.
Sacramento – Milwaukee 126-135.

Të ngajshme

Milan synon transferimin e Jonathan David

KushtrimGuraj

Ky është klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit”

KushtrimGuraj

Milan s’ka të ndalur, bën lëvizjen e duhur për Jonathan David

KushtrimGuraj