Telenews

Sot diskutohet për grevën

Komisioni për Arsim do të mbajë diskutim mbi grevën në arsim.

Të ftuar në këtë diskutim do të jenë përfaqësues të SBASHK-ut.

Diskutimi do të mbahet në orën 10, në Kuvendi i Kosovës.

Të ngajshme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim për Kosovë e rajon

Donat Hashani

“Të parin e kisha vjerrë Halil Matoshin” – enveristi kosovar kërcënon publikisht

KushtrimGuraj

Gruas në Ferizaj i konfiskohet pushka me tetë fishekë

KushtrimGuraj