Telenews

Sot dueli i parë i Prishtinës në fazën e dytë të BIBL

Skuadra kosovare e basketbollit, Sigal Prishtina sonte e zhvillon duelin e radhës në Ligën Ndërkombëtare Ballkanike.
Kryeqytetasit e Kosovës do të takohen me ekipin izraelit ”Hapoel Galil Elion”, duel ky i vlefshëm për fazën e dytë të garës në fjalë.
Të dyja ekipet duelojnë sot mes vete për herë të parë në histori, derisa sfida nisë nga ora 19:00 dhe transmetohet direkt në Artmotion por edhe në You Tube.
 

Të ngajshme

Lojë e zjarrtë, mbyllet pjesa e par4 e finales mes Spanjës dhe Anglisë

Donat Hashani

Frikë nga Putin në finalen e Euro 2024, policia gjermane rrit masat e sigurisë para sfidës Spanjë-Angli

KushtrimGuraj

Spanjë-Angli | Formacionet e mundshme, De La Fuente pritet të bëj dy ndryshime

KushtrimGuraj