Telenews

Thaçi mohon zërat: Jam lojtar i Kosovës

Mbrojtësi i Ballkanit, Armend Thaqi, ka hedhue poshtë mundësinë që ai t’i bashkohet Kombëtares së Shqipërisë, sikur u raportua nga disa medie.

Thaqi ka deklaruar në ATV se është lojtar i Kosovës dhe ka ndeshje zyrtare të zhvilluar për “dardanët”.

Të ngajshme

Anglia kalon në epërsi

Serbët kërkojnë nga UEFA që Arlind Sadikut ti hiqet akreditimi për ta përcjellur evropianin

Donat Hashani

Deputetja kosovare: Serbia ka mbetur në shovinizmin e kriminelit Millosheviq

Donat Hashani