Telenews

TSG Online Store me oferta ekskluzive para fillimit të vitit të ri shkollor

TSG Online Store është njëra prej kompanive më të njohur në Kosovë që ofron një gamë të gjerë të laptopëve, kompjuterëve dhe pajisjeve të lidhura me IT.

Ata ofrojnë kompjuterë desktop, laptopë, printerë, dhe pajisje të tjera përcjellëse të kësaj industrie, qofshin ato për klientët individualë apo biznese.

Kjo kompania e specializuar për shitje dhe servisim të të gjitha produkteve të IT-së, sjell tek ju risi të shumta, madje para fillimit të vitit të ri shkollor është përkujdesur që të promovojë në treg disa oferta ekskluzive dhe që mund ti gjeni vetëm aty, transmeton Telenews.al

Ofertat ekskluzive përmbajnë zbritje në produkte të laptopëve, kompjuterëve e monitorëve, prej më të mirëve në treg.

Vlen të ceket se kontakti me këtë kompani është fare i lehtë, ku përpos numrave të telefonit, produktet e tyre mund ti porositni online në Facebook dhe Instagram.

Në vijim gjeni disa prej ofertave fantastike të kësaj kompanie:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TSG (@tsgonlinestore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TSG (@tsgonlinestore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TSG (@tsgonlinestore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TSG (@tsgonlinestore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TSG (@tsgonlinestore)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TSG (@tsgonlinestore)

Të ngajshme

Ky është televizori i parë me valë

KushtrimGuraj

Pajisjet aktuale të rrjetit 5G mund të arrijnë shpejtësinë 6G

KushtrimGuraj

Komuna e Drenasit ju tregon rrugën e shkurtër që ju sjell në këtë qytet

Donat Hashani