Telenews

Yllka Gashi kthehet në Kosovë për përqafimin e nënës

Dikur një nga aktoret më prezente në projekte teatrale, filmike e televizive.

Sot, Yllka Gashi është shumë më pak prezente në profesionin e saj dhe jetën publike në përgjithësi, shkruan “Kosovarja”.

“Zana” e dikurshme e “Familjes Moderne”, jeton prej vitesh në SHBA, e kohë pas kohe kthehet me mall në vendlindje.

Kthehet edhe për përqafimin e të ëmës, e cila ka qenë përkrahëse e denjë aktores.

 

Të ngajshme

Tayna nesër publikon këngën e re, duet me reperin grek!

Erzana Fazliu

Njihuni me bashkëshortin e deputetes Blerta Deliu-Kodra

Erzana Fazliu

Dua Lipa konfirmon ardhjen në Kosovë, sjell disa fotografi

Erzana Fazliu