Telenews

ZVICRA SËRISH KUNDËR SERBISË NË NJË BOTËROR

Shorti për fazën e grupeve në kualifikimet “Qatar 2022” i ka vënë përballë serish Zvicrën e Serbinë në grupin G.
Kujtojmë se gjatë herës së fundit kur këto dy kombëtare janë përballur njëra me tjetrën, ishin shqiptarët, Xhaka e Shaqiri, ata që e ‘fundosen’ Serbinë, duke e mposhtur me rezultat 2:1
Zvicra në grup do t’i ketë edhe Brazilin e kombëtaren e Kamerunit.
 

Të ngajshme

Kurti në stadiumin “Fadil Vokrri” duke parë futboll, shtyn takimin me Escobar’in dhe Lajçak’un

Flaka Ajeti

Plisat hedhin fishekzjarre në fushë (VIDEO)

Donat Hashani

Më në fund zyrtare: Ardian Nuhiu trajneri i ri i KF Shkëndijës

Flaka Ajeti