Telenews

ZYRTARE: FFK-JA BËN PUBLIK DËNIMIN NDAJ SC GJILANIT

SC Gjilani dënohet edhe nga komisioni disiplinor i FFK-së, pas incidentit në ndeshjen ndaj Ballkanit.
Gjilani dënohet me 3 (tri) ndeshje zyrtare pa praninë e shikuesve si dhe jashtë fushës së stadiumit të qytetit në Gjilan, njofton FFK.
Kuqebardhët e humbën edhe ndeshjen me rezultat zyrtar 0 me 3.

Të ngajshme

Ferizaj pretendon se futbollistët e Lirisë luajtën pa kontrata, bën ankesë për ta fituar ndeshjen me rezultat zyrtar

Donat Hashani

Kurti në stadiumin “Fadil Vokrri” duke parë futboll, shtyn takimin me Escobar’in dhe Lajçak’un

Flaka Ajeti

Plisat hedhin fishekzjarre në fushë (VIDEO)

Donat Hashani