Telenews

Dafina Zeqiri në gjendje jo të mirë shëndetësore

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret më favorite të publikut shqiptar.

Ajo shpesh, ka treguar se vuan nga një problem shëndetësor.

Një vit më parë, Dafina i është nënshtruar një operacioni në gju për shkak të një dëmtimi në ligamente.

Me sa duket këngëtarja ka nisur të ketë përsëri probleme me gjurin e saj të djathë.

Së fundi ajo për ndjekësit e saj ka treguar se i kanë nisur sërish dhimbjet e gjurit dhe kjo për faktin sepse nuk i kanë bërë trajtimin e duhur.

“Vuatja është e vërtetë. Duhej të kisha bërë fizioterapi çdo ditë pas operacionit. Por do të bëhemi më mirë”, shkroi Dafina në një postim në ‘Instagram’.

 

 

Në një tjetër story të publikuar Dafina tregon se është “e frikësuar” të takojë doktorin e saj.

 

 

“Ai është shumë strikt dhe më vëzhgon çdo lëvizje. Ishalla s’na bërtet.”, shkroi ajo.

Të ngajshme

Fero largohet nga Kosova për kohë të pacaktuar

Donat Hashani

Vedati thotë se ish-gruaja nuk ia hap telefonin Stresit, ky është reagimi i këtij të fundit (VIDEO)

Donat Hashani

“Ulu” thotë Ylli por me këngën e sapo publikuar

Miftar Zejnullahu