Telenews

DY MINISTRAT/ET SVEÇLA E NAGAVCI SOT RAPORTOJNË NË KOMISIONIN E KUVENDIT PËR KËTË ARSYJE

Koha: 10:00

Të ngajshme

Sveçla: Policia dhe AKI kanë arritur të identifikojnë kriminelët në veri

Flaka Ajeti

Hyseni: Fondi Sovran do të jetë reforma më e madhe e ekonomike në Kosovë

Flaka Ajeti

“Është kapur duke marrë lekë”, si e paralajmëroi Rama arrestimin e Sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë

Flaka Ajeti