Telenews

KY ËSHTË NUMRI I GJOBAVE QË SHQIPTOI POLICIA E KOSOVËS NË TRAFIK GJATË 24 ORËVE TË FUNDIT

1 mijë e 617 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.
Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur edhe 23 aksidentë me të lënduar dhe 27 me dëme materiale.
Në 24 orët e fundit janë arrestuar 26 persona  dhe 19 janë dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Gërvalla – Kongresistit amerikan: Ende asnjë pasojë ndaj Serbisë për sulmin në Banjskë

Donat Hashani

Gjykata cakton kaq vite burg ndaj dy të miturve për vrasjen e 18-vjeçarit Lulzim Fejzullahu

Donat Hashani

Deputeti i VV-së “zbulon” pazaret e Kurtit me opozitën: Zgjedhjet e parakohshme në këmbim të Kodit Civ

Donat Hashani