Telenews

KY ËSHTË NUMRI I TIKETAVE TË SHQIPTUARA NË 24 ORET E FUNDIT NË TRAFIK NGA POLICIA

Gjithashtu, janë shqiptuar edhe dy gjoba për mosrespektimin e masave antiCOVID.
Aksidente trafiku kanë ndodhur 20, ndërsa me dëme material 46.
Ndërsa, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 15 persona dhe nëntë të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Qalaj: Përveç Vuçiqit, goditje të madhe ka marrë edhe dialogu

KushtrimGuraj

Hyseni: Serbia kishte qëllim të shkaktojë masakër në manastir

KushtrimGuraj

Osmani propozoi që drafi për Asociacionin të bëhet me SHBA-të, Haradinaj i jep mbështetje

KushtrimGuraj