Telenews

KY ËSHTË PARASHIKIMI I MOTIT PËR SOT NË KOSOVË

Gjatë ditës së sotme, pritet që të mbretërojë mot me diell.
Prishtina Weather bën të ditur se do të jetë mot i ngrohtë dhe i kthjellët.
Në njoftimin e tyre, thuhet se në mbrëmje do të ketë vransira kalimtare.
Temperaturat pritet të arrijnë deri në 18 gradë C.

Të ngajshme

Zyrtare: LDK-ja lidh koalicion me këtë parti në Prishtinë

Donat Hashani

IKSHPK publikon listen e atyre që duhet liruar nga puna dhe atyrë që duhet punuar vetëm 4 orë si shkak i temperaturave të larta

Donat Hashani

Kurti u takua me drejtoreshën e re të Zyrës së UNICEF-it në Kosovë

Erzana Fazliu