Telenews

NGA NESËR BISEDIMET RUSI-UKRAINË ZHVENDOSEN NË KËTË SHTET!

Raundi tjetër i bisedimeve mes Ukrainës dhe Rusisë pritet të zhvillohet në Turqi nga nesër.
Sipas asaj që raporton Sky News, bisedimet mes tyre do të mbahen nga nesër deri të mërkuren.
Ukraina i përshkroi bisedimet e mëparshme me Rusinë si “shumë të vështira

Të ngajshme

Panik në fluturimin Londër-Singapor, një i vdekur dhe 7 të lënduar rëndë për shkak të turbulencave të forta

Donat Hashani

Zyrtare: Arsim Kabashi dënohet për sulmin ndaj trajnerit të Fushë Kosovës

Donat Hashani

E rrezikshme: Bien skelet e një ndërtese në kryeqytet

Donat Hashani