Telenews

UKRAINA VRET GJENERALIN E PESTË RUS?

Ministria e Mbrojtjes e Ukrainës pretendon se ka vrarë gjeneral-lejtnantin rus, Andrei Mordvichev.
Sky News nuk e ka verifikuar në mënyrë të pavarur këtë pretendim.
Nëse është e vërtetë, kjo do ta bënte atë gjeneralin e pestë rus të vrarë.
https://twitter.com/GeneralStaffUA/status/1505052802439163905/photo/1

Të ngajshme

Osmani propozoi që drafi për Asociacionin të bëhet me SHBA-të, Haradinaj i jep mbështetje

KushtrimGuraj

Parashikimi i motit për të enjten, këto janë temperaturat

KushtrimGuraj

Muja bën krahasimin: Vuçiqi, Vulini dhe Radojiçiqi versioni modern i Millosheviqit, Sheshelit, e Arkanit

KushtrimGuraj