Telenews

GEASY DHE MAJK PUBLIKOJNË BASHKËPUNIMIN E RI (VIDEO)

Sot dyshja Majk e Ghetto Geasy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.

Kënga titullohet “Ani nasht” dhe për tekstin e këngës janë përkujdesur të dy artistët
Kënga mund të gjendet në kanalin zyrtar të “Youtubes” dhe mbetët të shihet se a do pëlqehet nga publiku.

Ndryshe kujtojmë që dyshja numërojnë bashkëpunime të suksesshme dhe i fundit ishte bashkë me Xhensilën e titullohet “Mëkati jem”.

Të ngajshme

Taynës i ndodh e papritura në koncert (FOTO)

Furtuna Zejnullahu

Olsi hap zarfin, kjo është shuma e parave që la në dasmën e mikut të tij Elgitit

Flaka Ajeti

Luiz Ejlli thyen rekorde me këngën e fundit

Flaka Ajeti