Telenews

GEASY DHE MAJK PUBLIKOJNË BASHKËPUNIMIN E RI (VIDEO)

Sot dyshja Majk e Ghetto Geasy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.

Kënga titullohet “Ani nasht” dhe për tekstin e këngës janë përkujdesur të dy artistët
Kënga mund të gjendet në kanalin zyrtar të “Youtubes” dhe mbetët të shihet se a do pëlqehet nga publiku.

Ndryshe kujtojmë që dyshja numërojnë bashkëpunime të suksesshme dhe i fundit ishte bashkë me Xhensilën e titullohet “Mëkati jem”.

Të ngajshme

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

Donat Hashani

Ia fshiu këngën nga kanali i Youtube-s, Rinor Hykolli akuzon Taynën se “iku tinëz” dhe “bëri gjëra pas shpinës”

Donat Hashani

Gjiko nesër do ta publikojë bashkëpunimin e parë me djalin e tij, Zërin

Erzana Fazliu