Telenews

Formacionet e mundshme: Manchester United – Atletico Madrid

Simeone do të jetë në gjendje të llogarisë në Kondogbia, Gimenez dhe Hermoso. Të tre kanë kaluar problemet fizike dhe kanë punuar normalisht në seancën e fundit stërvitore të zhvilluar në Old Trafford.
Nga ana e vendasve, trajneri i United do të ketë të gjithë lojtarë dhe i vetmi dyshim që ka është Luke Shaw, i cili sapo ka kaluar koronavirusin, por që ka zhvilluar dy seancat e fundit stërvitore me grupin.
Më poshtë gjeni formacionet e mundshme:
Manchester United: De Gea; Wan Bissaka, Maguire, Varane, Telles; McTominay, Fred; Elanga, Bruno, Sancho, Ronaldo.
Atl Madrid: Oblak; Llorente, Savic, Giménez, Kongobia, Reinildo; De Paul, Herrera, Kondogbia, Lodi; Griezmann, Joao Felix .

Të ngajshme

Lojë e zjarrtë, mbyllet pjesa e par4 e finales mes Spanjës dhe Anglisë

Donat Hashani

Frikë nga Putin në finalen e Euro 2024, policia gjermane rrit masat e sigurisë para sfidës Spanjë-Angli

KushtrimGuraj

Spanjë-Angli | Formacionet e mundshme, De La Fuente pritet të bëj dy ndryshime

KushtrimGuraj